...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Seděla zpříma.

19. února 2018 v 6:55
Seděla zpříma , s rukama na postranních opěradlech,kolena těsně u sebe, tělo ztuhle vypjaté v póze egyptské bohyně, s bradou krásně vodorovně vysunutou a drobné bílé zuby jí zářily mezi pootevřenými rty. Oči měla široce otevřené.Tmavě šedá barva duhovky úplně pohlcovala panenky.
Byly to oči šílence.Zdálo se , že je v bezvědomí ,ale její póza nebyla pózou člověka v bezvědomí. Vypadala, jako by si úporně promýšlela něco důležitého a jako by se jí to dařilo. Z úst jí vycházel jakýsi hihňavý plechový zvuk ,ale její tvář zůstala bezvýrazná a rty nehybné. V uších měla dlouhé nefritové náušnice. Byly to pěkné náušnice, mohly stát tak dvě stě dolarů. JInak na sobě neměla vůbec nic.
Měla krásné tělo, štíhlé ,pružné ,pevné a zaoblené.Ve světle lampy se pleť leskla jako perla. Její nohy sice neměly zkušený půvab nohou paní Reganové ,byly to ale moc dlouhé nohy. Prohlédl jsem si ji bez rozpaků a bez vzrušení. Jako nahá dívka v tom pokoji pro mě vůbec neexistovala.Byla to jen narkomanka.Pro mě byla vždycky jen narkomanka.


Raymond Chandler -Hluboký spánek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama