...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Leden 2016

....Spadnou....

31. ledna 2016 v 12:07 | Lubomir74
Spadnou závory na přejezdu.
stojím tam a
spadnou závory na přejezdu
měsíc svítí mraky jakoby jen tak
je studený jako je chladný dech děvky
spadnou ty závory
sněží a je to jako z nějaké
pitomé švédské detektivky
spadnou závory na přejezdu
zavřu oči
cítím proud vzduchu od přízraku téměř spermatické sníh prorážející lokomotivy
je to jako zpomalený pohyb v medu
v m e d u u.

pořád si myslíš že se znáš
Ty si pořád myslíš ,že se znáš
Proto Tě tak miluji.
Tak tohle je z pátečního večera.
Polsouchám teď nové album Anthraxu....a veliké zklamání,po první polovině mi to připdaá..jakési nedomrlné,jako poslední jednorožec v posledním tažení.Vážně.Album Abbath, to je pecka! Count the dead!!!Count the dead!!!

One with the shadows.

31. ledna 2016 v 11:55 | Lubomir74
One with the Shadows30
Returned the Thieves Guild to its former glory
In order to get this achievement you have to do enough side missions (and then a main mission for each of the 4 major cities) for the Thieves Guild, namely Delvin and Vex, so you can restore the Thieves Guild to its former glory. It's basically a matter of doing a set of mundane jobs throughout the cities of Skyrim until the guild catches someone's eye there, then doing the main mission in that city. There's a lot of tooing and froing to be done here, so don't say you haven't been warned - remember as well, pick two missions up at a time (one from each Delvin and Vex) and then drop them off two at a time.

By my reckoning, you have to do around 40 smaller quests overall (well, that's how many I did), as well as 4 bigger quests in the 4 major cities (not Riften) - these 4 missions will be given to you while you do the smaller quests at various intervals. It's 350 gold a mission to start with, 400 later on and they are quick and relatively easy (except the Bedlam stuff), but yes, it's boring as sin!

The types of mission are:

Delvin:
 • The Numbers Job - forge a specific ledger
 • The Fishing Job - pickpocket a specific item
 • The Bedlam Job - steal 500 gold of goods from one city
Vex:
 • The Burglary Job - steal a specific something from someone's house
 • The Shill Job - plant a specific stolen object in someone's house
 • The Sweep Job - steal a series of specific valuable items from someone's house
 • The Heist Job - steal from a shop
Then you'll have to do the following quests in each city:
 • Imitation Amnesty - Whiterun
 • Silver Lining - Markarth
 • Windhelm - Summerset Shadows
 • The Dainty Sload - Solitude
Then finally:
 • Under New Management - Speak to Brynjolf to start this bad boy when you have done the other 4 main quests
Yeah, it's a pain in the ass in truth and super boring - talk about cheaply artificially extending the length of the guild - but it has to be done… it helps towards the 100,000 gold achievement anyway, plus a few of the other more sinister achievements.
Tak tohle je nekonečný achievement ze Skyrimu,prakticky záležitost táhnoucí se jako mamutí sýr vařený u Obrů.
Dnes po ránu se mi ho podařilo dokončit záchranou vězně ve Whiterunu,pak návrat do Riftenu a uprostřed vodní cisterny obřad. Následně vyzvednutí oblečení a najednou -plonk, takový ten lupací achievementový zvuk. A bylo to tam.Teď už zbývá jen jeden poslední... jen jeden poslední-

Legend40
Defeat a Legendary Dragon (228)
It is currently speculated that some where around level 70 is the absolute minimum that a legendary dragon will show up although the higher the level you are the more likely you are to run into one. I had to be 81 in order for it to show up for me. Although nothing is 100% confirmed what the level requirement is.

Kanada plánuje legalizaci marihuany.

30. ledna 2016 v 13:10

Kanada plánuje legalizaci marihuany.
Zemi by to mohlo přinést miliardy

OTTAWA Pokud kanadský premiér Justin Trudeau splní svůj slib a legalizuje v zemi užívání marihuany, mohla by Kanada ročně získat na daních až pět miliard kanadských dolarů (asi 89 miliard Kč). S odkazem na studii společnosti CIBC World Markets o tom informoval kanadský deník The Globe and Mail.
Liberální kanadský premiér o přípravě zákonných opatření, která by legalizovala a regulovala užívání marihuany, hovořil už krátce po svém loňském nástupu do úřadu. Pokud se návrhy podaří realizovat, stane se Kanada první zemí ze skupiny vyspělých ekonomik G7, která na celostátní úrovni užívání konopí dekriminalizuje.

V Coloradu zavádějí další novinku. Stipendia bude hradit daň z marihuany

Studie CIBC je založena na odhadech počtu uživatelů a na vývoji v oblastech, kde už je marihuana legální - například v amerických státech Colorado a Washington. Nebere ale v potaz drogovou turistiku a upozorňuje rovněž na to, že neumí odhadnout, jak velká část marihuany se i po případné legalizaci bude v Kanadě dál distribuovat nelegálními kanály - tedy mimo licencované obchody, a tím i mimo dohled daňových úřadů.
Zatím není jasné, v jakém časovém horizontu Kanada zákony legalizující konopí přijme. Už jedna z dřívějších liberálních vlád se v roce 2004 pokusila dekriminalizovat konzumaci konopí, ale nakonec od záměru upustila, hlavně na nátlak sousedních Spojených států. O 11 let později však konopí legalizovaly čtyři státy USA a kanadští zastánci legalizace poukázali na významné zisky, které tento postup přináší.

No.

29. ledna 2016 v 22:59 | Lubomir74
No. Takze jsem ted tak nejak dal dohromady hruby obrys nove sbirky-uz jednou provzdy zname jsko Schodiště zlomených fléten . 56 basni. Padesat sest basni, do toho okamziku od podzimu. A ze to jsou kusy.

Ta uprava je hrozna...

29. ledna 2016 v 22:27 | Lubomir74
Ta uprava je hrozna,ale vem to das,nezazil jsem tsk dlouho neco tak pozitivniho,tak odzbrojujiciho jako chovani me dcery po vysvedceni. Je mozne slovy vypovedet jake to je byt otcem takove nadherne bytosti.... Ted odesla,duni mi tady Masters hammer coz papousci nekvituji s povdevem.. Tam kde fotri...pucalku dojedli. ...pochmurno jest na horach pochmurno je zit... Dnes makam na nove sbirce jako...proste makam a zubim se u toho.

Zprávy from The garage.

29. ledna 2016 v 22:18 | Lubomir74
Vypadá to že mne dnešní trip opravdu sejmul. Viz-
A

důrazně si nasadil onu Frygickou čapku.
a nasadil si ji a přišlo to zčistajasna jako blesk viděl se obklopeny rotujícími srdci s rukama pátrajícíma v hrudních koších po jejich stopach venuj mi pozehnani chci uctivat Tvou nahotu chci uctivat Tebe

Docela....

29. ledna 2016 v 21:11 | Lubomir74
Docela dnes řádím , vrtám se v hrubé kostře nové sbírky,pokorný a překvapený ,sám sebou. Tahle nova vec je naprosto ale kurevsky neuveritelne dobra-pravě jsem napsal druhou verzi basne o zazitku z vojny,byla v tom marihuana od manika z francozske cizinecke legir- a chyby vem ďas pisu z garaze na telefonu. A pak neuveritelny zazitek,temer iniciacni,nejbliz bych to prirovnal k proziti filmu Exalibur v jediné vterine. Zazitek na opravdu cely zivot. Neco co nejde jen tak odmitnout mavnutim ruky.Proto me ted totalne vzalo Hancockovo Hledáni nadprirozena. Muze to byt skutecne.

Liána rozsekne mačetu.

29. ledna 2016 v 20:56 | Lubomir74
liána rozsekne mačetu a výprava se vrací
najednou je vše jasné
smějí se a plácají po zádech


Expedice Fawcet.

Můj drahý , Severine. verze dvě

29. ledna 2016 v 19:34 | Lubomir74
Můj drahý ,Severine.
velká nádherná jed plivající kobra visí nad jejich hlavami a cípy bičů nakukují zpoza její nádherné prdele Wanda von Dunajev pokynula pravicí plížíme se k Ní drhneme dlaněmi o zem zarýváme si vlákna koberců do žil strhávají bříška prstů ostří nehty pro konečné podlehnutí Můj drahý,Severine osedlej svou klisnu přivaž jí ke kopytu obsidiánový nůž otevři mi hruď nech srdce volně dýchat přes záplavu šarlatu

Po sedmi letech..

28. ledna 2016 v 22:21 | Lubomir74
Včera v knihovně,po přečtení-či spíše po zhltnutí Hledání nadpřirozena od Grahama Hancocka jsem si půjčil Záblesky paměti od Timothy Learyho a knihovnice mi říká-Tuhle knihu už jste měl půjčenou-
-Já vím-potřebuji se na něco podívat- a ona řekne: -Měl jste ji půjčenou před sedmi lety.-
Neuvěřitelné.Před sedmi lety.Když ji teď čtu znovu, po těch letech, je to jako jako poprvé.

-Všechno je živé-řekl. -A příchází to ve vlnách.-


Na víkend nachystaný Macbeth s Fassbenderem.