...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Červen 2015

Sliby ,chyby,ale jak to jinak udělat?

18. června 2015 v 19:58 | Lubomir74
Psal jsem ,že začnu dávat více článků,ale jak to všechno udělat, když se některé dny vracím domů před osmou večer ,zbitý z tréninku,dám si sprchu a odcházím do říše snů,vyřizuju pas protože od příštího čtvrtka jedeme na čtyři dny na Ukrajinu,operace Den paměti.Zahrada ,skleník, obkládám dřevem balkon, poslouchám u toho nové vynikající album Faith no more,chodím do kina,Jurský svět,až na pitomé 3D nejlepší díl od prvního,myslím, že Mosasaura si zamilují všichni,čtu až se ze mě kouří, strhující indianojonesovský napínák Archa,plavu na štěrku v Nové vsi, plavu ve Staráku na černém jezeře za bývalým Špárem, plavu na koupališti a konečně plavu v Otrokovicích večer na Štěrkáčí, na druhý den ráno vyplave mrtvola bezdomovce na pláž a policie ji nechá vznášet se s rukou mrtvě vystřelenou k nebesům mezi koupajícími se lidmi,do toho v jednom gigantickém okamžiku sednu k noťasu na pod pergolu a nadrtím snad deset neuvěřitelných věcí-tedy aspo'n pro mě ,neuvěřitelných. A to už nemluvím o povedeném Dragon age :Inqusition a o tom,že jsem minulý týden koupil auto.
Měl bych sem začít víc psát!!!!!Cheche.
Ať je tohle léto takové celé.Léto divů.

Zemřel Christopher Lee

12. června 2015 v 21:33

  • Obrázek k novince Christopher Lee 1922 - 2015 11.6.2015

    Christopher Lee 1922 - 2015

    Kdekdo si možná myslel, že tu s námi Christopher Lee bude věčně, ale tahle přání se bohužel nevyplní. Britská herecká legenda totiž zemřela v neděli 7. června v londýnské nemocnici Chelsea and Westminster, kde byla hospitalizována se srdečními a dýchacími problémy. A dnes se o jejím skonu dozvěděl celý svět. Lee se k filmu dostal na konci 40. let poté, co strávil 2. světovou válku jako letec a britský špión, a zásadně diváky uhranul po boku Laurence Oliviera v Hamletovi. Odtud se vydal na předlouhou hereckou dráhu, během níž se stal Rochefortem ze Tří mušketýrů, Drákulou, Sherlockem Holmesem, Scaramangou z bondovky Muž se zlatou zbraní, Sarumanem z Pána prstenů a Hobita nebo Hrabětem Dooku ze Star Wars. Z hororové legendy tak v 21. století vyrostla legenda všestranná. A to ani nenačínáme Leeho pěvecké schopnosti, jež předvedl i na festivalu v Karlových Varech. Nechť odpočívá v pokoji. S téměř 300 filmy na kontě je to to nejmenší, co by mu mělo být dopřáno.
    (KarelR)

Suma sumárum za minulý týden.

7. června 2015 v 9:43 | Lubomir74
Četl jsem Komu zvoní hrana od Ernesta Hemingwaye,naprosto mě to dostalo,neuvěřitelná kniha.
Slyšel jsem nové alba od Helloween,Paradise lost a Faith no more.Helloween tragické, Paradise lost výborné,povedený návrat do časů True belief, a Faith no more, to je prostě HUDBA.Pattona jsem si po jeho italské epizodě zamiloval víc než kdy jindy-a jsou na albu místa kde ta Itálie prostě tryská ven.Geniální záležitost.
Viděl jsem Ex machina, film u kterého jsem se nenudil ani minutu,něco tak dobrého jsem dlouho neviděl.Ovšem překonala to včerejší projekce nové dílu Mad Maxe,srdcová záležitost-a vidět Maxe jak jede připoutaný jako živý štít na marauderské bugině-to je splněný sen! Výborné do každého záběru, do každého triku ,boračky a zápletky, do každého explodujícího šroubu při havárkách,spousta citací, spousta černého humoru,deset z deseti, kultovní záležitost.
Spousta grilovaček, pivek- a od minulé soboty se učím Heian sandan.To už zavání Jackie Chanem ,cheche.


https://www.youtube.com/watch?v=8OI-FTV3-4o