...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Únor 2015

Zemřel Leonard Nimoy

28. února 2015 v 10:09
Zemřel Leonard Nimoy, představitel Spocka ze Star Treku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zemřel Leonard Nimoy, představitel Spocka ze Star Treku. | foto: Youtube, Reprofoto

Zemřel Leonard Nimoy, představitel Spocka ze Star Treku

Aktualizováno 27. února 2015 18:54, aktualizováno 19:07 | Lidovky.cz
Link
LOS ANGELES - Americký herec Leonard Nimoy, známý především díky postavě Spocka ze Star Treku, zemřel v Los Angeles ve věku 83 let. Podle svého syna Adama, který úmrtí oznámil, trpěl konečným stádiem těžké plicní choroby.
Všestranný umělec se kromě herectví věnoval režii, psaní básní a fotografii.
Většinu Nimoyovy filmové kariéry ovlivnila role v kultovním seriálu. Postavu polovičního člověka a polovičního Vulkánce hrál od pilotní epizody Klec z roku 1965 a v roli pokračoval až do konce natáčení originální řady seriálu v roce 1969.
Leonard Nimoy alias Spock zemřel ve věku 83 let.
Zahrál si rovněž v šesti pozdějších celovečerních filmech navazujících na seriál, natočených v letech 1979 až 1991.
Ve své životní roli se objevil naposledy ve filmech Star Trek z roku 2009 a Star Trek: Do temnoty, který byl uveden předloni.
Představitel Spocka ve Star Treku Leonard Nimoy a jeho slavné gesto.
Leonarda Nimoye proslavila jeho role Spocka ve sci-fi snímku Star Trek.
Nimoy vystupoval i seriálu Hranice nemožného a namluvil rovněž řadu animovaných postav, například v seriálech Simpsonovi či Futurama. Jeho básnická či fotografická tvorba nikdy nedosáhla Nimoyova hereckého věhlasu....špatné ráno,po prohýřené noci, taková smutná zpráva.Nimoy byl pro mě jeden z lidí,o nichže jsem si tak nějak podvědomě myslel,že tady budou navždy...a teď se vydal na cestu bez návratu.
Smutné,smutné,smutné...

Plaster of paris.

22. února 2015 v 19:50 | Lubomir74
Tak Pálená sádra ve tvaru lesní ženy šla ve středu do tiskárny.Paráda, sám jsem zvědavý,jak to bude vypadat.
Když jsem to v pátek dodělával, nakonec jsem se zůčastnil Divokého honu, a když jsem se ráno vzbudil, tak celá půlroční práce byla pryč- a nevěděl jsem kde.
Trvalo asi den, než jsem ji našel.
No tak.Ale teď už se chystá.

MARDUK - Frontschwein (OFFICIAL VIDEO).

8. února 2015 v 11:33Tak pro mě osobně překvápko tohoto roku, viděl jsem Marduk naživo, výborné,ale nikdy by mě nenapadlo,že dokáží stvořit takové album! Věci jako Blonde beast, nebo Africa, všechno to vypadá jako říznější Satyricon,nehledě na téma, hudebně bombastické.Album roku, tedy prozatím, Solefald číhá v záloze.

Solefald-Solefald - World Music with Black Edges (2015)

8. února 2015 v 11:23

Nový Solefald-na první poslech prakticky neposlouchatelné,v čele s rozporuplnou Bububu bad beys, po čtvrtém poslechu přichází extáze.Nádherné, teď lituji , že jsem je neviděl naživo na Brutalu.