...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Listopad 2014

Kdo bude strážit....strážce?

17. listopadu 2014 v 11:16 | Lubomir74
Před chvílí jsem poněkolikáté s odstupem času dočetl Strážce Alana Moora.A když se podívám na zprávy, musím před ním smeknout. Ty paralely jsou až neuvěřitelné. Krize Západ -Východ. Hysterické zprávy médií. V knize Afgánistán, v realitě Ukrajina. Veidtův plán,kniha- vznik Islámského státu,REALITA. Jestli je toto jen všechno náhoda?

Jak dlouho jsem tady nebyl?

16. listopadu 2014 v 14:23 | Lubomir74
Jéžiš, jak dlouho jsem tady nebyl? Skoro nezapínám počítač, nakupilo se toho nějak moc najednou, samé výborné věci,navíc píšu na papír- no a za chvíli začnu nahazovat do pc poslední věci, sbírka bude mít název- sakra ale myslím že je parádní-
navždy známá jako:

Pálená sádra ve tvaru lesní ženy.

Když mi to včera asi po týdnu přemýšlení vyskočilo před očima, jakoby se sepnul nějaký spínač,potřeboval jsem v tom spojení ženu,něco bílého, tvrdého ,ale zároveň křehkého, v protikladu k tomu pozadí tmavé lesní zeleně, starobylé staleté šero evropských pralesů kolem roku 1000 A.D.Chlapík co ji vytvořil už dávno zmizel,zůstala jen ona.Pálená sádra ve tvaru lesní ženy.

Ne Obliviscaris - Devour Me, Colossus (Part I): Blackholes

3. listopadu 2014 v 19:41
Ta pasáž kolem sedmé minuty, nádhera!

Dnes a v minulých dnes.

3. listopadu 2014 v 19:39 | Lubomir74
Devour me, Collossus-komplet Astronautka Petersová a Pudink na cestě do Prahy,příliš malá poštovní schránka, budoucnost změněna,absolutně ujeté nová album Cavalera conspiracy,Annihilator na Brutalu, Tryptikon, mezi náhrobními kameny, Silent hill, dodávka plná hnoje u nás na zahradě zaryta,setkání s podmořským vědcem, Ne obliviscaris.