...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Říjen 2014Právě jsem to napsal.

18. října 2014 v 17:50 | Lubomir74
Právě jsem to napsal.Nadrtil jsem dopis do nakladatelství, posílám ,ha,snad dvěstě stran rukopisu, Bůh se mnou.Ostříhal jsem psa, zrovna potom co jsem napsal ten dopis a teď mi tady duní Machine head tak na ¨milion decibelů.This is the end....and darknesss within.Kurevsky a s přehledm to dokážu.

Volby a tak vůbec.

12. října 2014 v 11:03 | Lubomir74
Včera u voleb, účel splněn. Volil jsem Galušku,ale šlo mi hlavně o to , abych svou neúčastí nepomohl tomu ukurv...i italskému přistěhovalci Alagiovi který si myslí, že za peníze si může koupit všechno.Nemůže.Odjezd.I když to moc nedopadlo a vyhrál Valenta ,což je pěkná ironie, věřící na Slovácku volili chlápka který vydělal na utrpení druhých skrze výherní automaty-děj se vůle boží.Hlavně ne Alláhova.Celý pátek trénink, večer práce na druhé sbírce, a- po čtrnácti dnech jsem zmizel z Facebooku. Bomba.Ótta.

Kultovní Městečko Twin Peaks čeká 3. série

11. října 2014 v 15:51
Kultovní Městečko Twin Peaks čeká 3. série
Po zrušení se vrátila zpět na televizní obrazovky jen hrstka seriálů. A ode dneška patří do téhle elitní skupinky také Městečko Twin Peaks Davida Lynche (Mulholland Drive, Lost Highway), jehož třetí sérii odvysílá v roce 2016 stanice Showtime. Lynch bude režírovat devět nových epizod, které sepíše se spolutvůrcem seriálu Markem Fr… (více)
Po zrušení se vrátila zpět na televizní obrazovky jen hrstka seriálů. A ode dneška patří do téhle elitní skupinky také Městečko Twin Peaks Davida Lynche (Mulholland Drive, Lost Highway), jehož třetí sérii odvysílá v roce 2016 stanice Showtime. Lynch bude režírovat devět nových epizod, které sepíše se spolutvůrcem seriálu Markem Frostem. A očekáván je mimo jiné i návrat Kylea MacLachlana (Modrý samet), který si opět zahraje agenta FBI Dalea Coopera, jenž do amerického maloměsta kdysi přijel řešit brutální vraždu mladé vysokoškolačky - jen aby zjistil, že se tu dějí daleko podivnější věci. Městečko Twin Peaks bylo zrušeno po dvou sériích v roce 1991 o rok později se dočkalo celovečerního prequelu s názvem Twin Peaks. Ani v tom ale nebylo vyřešeno mnoho nastíněných problémů, jimiž se Lynch hodlá zabývat nyní, o 25 let později. Inu... lepší pozdě než nikdy, no ne?
(KarelR)