...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Září 2014

Do včerejška napsáno 27 věcí.

27. září 2014 v 11:33
Do včerejška napsáno 27 nových věcí a nalezen ilustrátor. Prosinec rozhodne.


Jolanda 2!!!!!

21. září 2014 v 11:46


Před chvílí jsem přišel domů...

18. září 2014 v 20:27 | Lubomir74
Buď tajemný
buď zpupný
buď svůj.

Divers sure of new finds from 'ancient computer' shipwreck

18. září 2014 v 20:25

Divers sure of new finds from 'ancient computer' shipwreck


Archaeologists set out Monday to use a revolutionary new deep sea diving suit to explore the ancient shipwreck where one of the most remarkable scientific objects of antiquity was found.

The so-called Antikythera Mechanism, a 2nd-century BC device known as the world's oldest computer, was discovered by sponge divers in 1900 off a remote Greek island in the Aegean.

Did Time In This Dungeon Turn Vlad Into The Impaler?

18. září 2014 v 20:24

Did Time In This Dungeon Turn Vlad Into The Impaler?


The real story of Vlad III of Wallachia, better known as Vlad the Impaler and inspiration for Count Dracula, includes a period when he was held hostage in Tokat Castle in Tokat, Turkey. Archeologists restoring the castle have recently discovered two dungeons, a secret tunnel, storage rooms and more that they believe was used to imprison Vlad.

What's interesting about this discovery is that it brings to light what may be one of the reasons Vlad went bad.SOLSTAFIR-Ótta ...dojmy.

7. září 2014 v 12:44 | Lubomir74
Dlouho se mi nestalo, že by mě nějaké album takhle odrovnalo, jako se to povedlo poslednímu počinu islandským SÓLSTAFIR.
Cloumá se mnou pocit ne nepodobný prvnímu poslechu Bloody Kisses.Geniální.Jedinečné.Úchvatné.Fascinující je, že ty melodické linky vypadají tak jednoduše a přitom mají takovou sílu! V titulní skladbě Ótta-stejná melodie na začátku a na konci, zrychlená,přidané housle-neuvěřitelná práce!!!!!
Při poslechu jsem si připadal, jako když je člověk blízko něčemu vyjímečnému-něco jako zhudebněné přistání Curiosity na Marsu . Prakticky při každém novém poslechu se odněkud objeví předtím utajený tón, náznak, riff, který jsem předtím vynechal...a k tomu chybějící texty, vlastně nevím o čem se tam zpívá! Chystám se to zjistit!