...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Červenec 2014

Odfláknutá korektura v tiskárně

31. července 2014 v 20:22 | Lubomir74
Dneska jsem mávnul rukou nad korekturou v tiskárně, už jsem to procházel tolikrát, že jsem si říkal, super, třeba tam bude nějaká chyba nebo překlep-nebo aspoň špatné řádkování-ale pobavil jsem se u návrhu obálky. Říkal jsem té sympatické mladé grafičce ,že bych si představoval tu obálku něco na způsob parte- a ona -viditelně pobavená-na to: super a já jsem si říkala ,že by tam mohla být červená skvrna,kvůli tomu pudinku.
Chvíli jsem na ni koukal a došlo mi to snad až za minutu-ona to opravdu četla.

Ale to jsem se dneska rozepsal.

24. července 2014 v 18:54 | Lubomir74
Ale když mám takovou dobrou náladu. Všechny ty cesty minulé dny, průjezd malým tornádem ve Slavkově, koupání ve zmzrlé Vranovské přehradě a černoch v Ikei a přeplavání Plumlova, a výhra lístků na Slavnosti piva v Uherské Brodě v pivovaru, navrhnul jsem jména pro piva: Cyril a Metoděj......no sakraa ta tiskárna a tak všechno.
Za skoro čtrnáct dní, nad ránem My dying bride.....My body a funeral.

Tohle naživo. Zkus to překonat.

24. července 2014 v 18:49 | Lubomir74
Jo ale ještě nejdřív se teď vrátila dcera, mimochodem jsem na ni ale opravdu pyšný,nádherně kreslí -vrátila se z procházky a manžela tchyně a ona byli na otevření Obi u nás . Mimochodem Rob Flynn v tom videu mluví o koncertu na které jsme byli když hráli jako předskokani Slayer.
Dcera příjde, tedy,z otevírání pobočky OBI a říká- bylo to tam stejné jako Bažanti 4-Velký bazar.-
HA!

A tohle nemůže nic překonat- tedy skoro nic.

Zahradníci čmochájů.....

24. července 2014 v 18:08 | Lubomir74
Tak právě jsem si tuhle krásku -hmmmm- vyvěsil ? na zeď.Makám jako barevný na zaprděném fotrovském podkroví-přetahuju tuny komiksů a cd a dvd a vhs a thc a tak nějak dál,duní mi tady Death : See through dreams z Human roku 1991.Byl jsem na poradě před vytištěním první kopie podle které se pak bude tisknout víc kusů, blonďatá nádherná dlouhonohá zářící grafička-musel jsem jí říct jak to chci- tedy JAK to chci vytisknout, odstavce a první stranu-mi to bylo strašně jedno- napadla mě představa ,že by ta první strana měla vypadat jako parte,s rakvičkou. Nechal jsem to na ní, ať to tedy udělá.
Ti zahradníci co čmochájů se mi prostě zjevili, za pár dní začíná Brutal assault.
No.
Není život někdy prostě nádherný, jen tak, sám o sobě?

Ve stadiu příprav.

15. července 2014 v 18:49 | Lubomir74
Ve stádiu příprav-konkrétně v tiskárně. A znovu-snad po stech letech,projekt který obnáší psaní na určitých místech, zachycení nálad a stínů a šepotů....tak jako kdysi.