...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

V Nigérii zavřeli restauraci nabízející lidské maso

15. února 2014 v 10:15

Nigerijská policie zavřela hotelovou restauraci, ve které se mělo nabízet lidské maso. Našla v ní dvě hlavy zabalené v igelitu. Zabavila také zbraně včetně automatů kalašnikov, vojenské čepice a velké množství mobilních telefonů. Zatčeno bylo jedenáct lidí. Uvedl to ve středu britský list Independent.
Policie zasáhla ve městě Anambra na základě udání. Podle úřadů bylo v menu i restované lidské maso, které se prodávalo za astronomické částky.
Pastor, který v hotelu přebýval, uvedl: "Na začátku roku jsem šel do hotelu. Řekli mi, že kus masa prodávají za 700 nair (85 korun). Byl jsem překvapen, ale nevěděl jsem, že za tuto vysokou cenu jsem jedl lidské maso."
Když zjistil, jak se věci mají, byl pobouřen: "V co se tato země mění? Dokážete si představit, že lidé prodávají lidské tělo jako maso?"
Další místní obyvatel dodal pro místní bulvár Osun Defender: "Vždy jsem si všímal podivných přesunů v hotelu. Vždycky do něj přicházeli sprostí lidé se špinavými charaktery, takže nejsem překvapen, co včera ráno policie objevila."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama