...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Únor 2014

Pár fotek z minulé neděle-Moravská Sahara.

28. února 2014 v 20:32 | Lubomir74
Tak tohle je jedno z mých nejoblíbenějších míst.Když jsem byl na vojně, vzal nás Jožka Šebesta o opušťáku na únorový výlet pod stanem-na Moravskou Saharu.Když jsem nad ránem vylezl z promrzlého stanu, kde se nám srážel náš horký dech a pršel nám na hlavu,kde spal v klidu jediný Jožka,protože měl jako jediný spacák do mrazivé teploty ,která panovala venku- zatímco já a Staňa Bartoš jsme málem zahynuli v té mrazivé noci v letních spacáčcích, když jsem tedy vylezl po takové noci z toho stanu, který byl postavený na té obrovské duně nad Moravou, která je vidět na následujících fotkách, tak přímo pode mnou na řece pluly ledové kry, všude kolem mlha,mrazivé lesní ráno,to byla nádhera na kterou nezapomenu....a pak jsem tam taky zažil osvícení, ale to až někdy příště, a v létě se tam dá nádherně plavat a chodi v půli Moravy jen po kolena ve vodě a sbírat mušle a rozdělat oheň na pláži a koukat na nádherné noční nebe...
Celodenní nedělní paradní vycházka a návrat na místo která mám rád, s lidmy které miluji.Grainy digital images presented as evidence of structures constructed on the 400C surface of Mercury

25. února 2014 v 17:53

Grainy digital images presented as evidence of structures constructed on the 400C surface of Mercury


FIRST it was a face on Mars. Then it was Nazis on the moon. Now is it little green men on Mercury? One UFO expert is convinced NASA photos show a city on the red-hot planet's surface.

UFO Sightings Daily author Scott Waring is set to sell more books after revealing what he claims are recently built structures "without breaks or fissures and clean with no dirt of dust blanketing them over time, which tells me … they are occupied.".

Cabin fever,pobyt v truhle s Noční Matkou a tak celkově...

25. února 2014 v 17:50 | Lubomir74
Objevil se třetí díl splatterové klasiky Cabin fever,tak jsem si sehnal předchozí dva ,tak nějak mám pro Eliho Rotha slabost,či co.První díl,pohoda, dvojka šla s kvalitou těžce dolů, ale to co se objevilo ve třetím díle mi vyrazilo dech-takhle špatný film jsem neviděl už opravdu dlouho.To nebylo béčko, možná tak zetko.Je možné aby bylo špatné opravdu všechno ? OK! Herci-amatéři,příběh,který oba díly přebíjel nechutnostmi už opravdu moc- a když to napíšu já, který viděl opravdu hodně nechutných věcí, to je už co říct,nejhorší ale bylo, že to tam tak nějak existovalo jen pro efekt.Nedodíval jsem se, a následně smazal.
Ale včera v noci-v questu pro Temné Bratrstvo,jsem musel vyslechnout rozhovor ,schovaný v rakvi s ostatky Noční Matky. Tma v obýváku.Tma na obrovské kulrevoucí 3d bedně, zvuk, jakoby jen šepot ,poslouchám ten rozhovor-najednou se v té tmě objeví přízračný obličej Noční Matky amluví a mluví-neuvěřitelný moment!!!! Ó Skyrim....
A tak nějak ,jsem dneska slyšel opravdu okřídlené- Na každou svini se už ta voda vaří.-
Kéž by.

Flotsam and Jetsam, Legion of the damned ,Sepultura ve Zlíně na Čepkově.

17. února 2014 v 17:33 | Lubomir74
Včerejší akce ve Zlíně, v MOR Café byla přinejmenším rozporuplná. Na jedné straně výborné pivko, točený Heineken na Kanadě -tomu se opravdu nedá moc dlouho odolávat, skvělí lidé před ,během i po koncertu,na druhé straně mě vystoupení hvězd moc nepotěšilo...
Flotsam and Jetsam jsem prakticky neznal,ovšem jejich vystoupení bylo výborné, staří páprdové sršeli energií, paráda. Legion of the damned-těžké zklamání, na cd se mi jejich hudba docela líbila, živé vystoupení všechno pohřbilo-ovšem je to jen můj názor. Kdyby zpěvák stál za mikrofonem a řezal přitom do kytary-bomba,byla by to jakási inkarnace Death, takhle to jeho poskakování sem a tam mi těžce narušilo dojem.Jedním slovem, zklamání.
No a ta Sepultura-Propaganda, Inner self a The haunted.Vrcholy koncertu. Zavřel jsem oči a bylo to tam.Splněný sen. Zvlášť u The haunted a jednoho riffu z Propagandy-to byli okamžiky kdy celá show byla milionová. Pak ale během chvíle následoval těžký pád na zem-novější věci,zpěvák,takové jakési předvádění a neopodstatněné machrování,či co, pocitově to šlo do kytek.Nejspíš to bude tím, že jsem Cavalerista a i když nejsem rasista,ať se zpěvák snažil sebevíc, je to pro mě zatraceně rušivý element...pozitivně mě překvapila jeho holohlavá image.Co vadilo nejenom mě, ale i dalším lidem s kterýma jsem se pak bavil, bylo to jakési, " hraní na hvězdy". Sakra to si tam ten kytarista nemůže pro tu kytaru dojít sám,to mu ji musí namachrovaný chlapík jako sluha přinést až pod nos? Když jsem něco podobného viděl u Cavalery,beru to, tady to bylo tak jaksi neopodstatněné, strašně to bilo do očí...
. Všechno to míchání starých a nových věcí... Očekávané přídavky, Ratamahatta a Roots bloody roots už byli tak jaksi odfláknuté, nikdy bych nevěřil že to to řeknu, ale Ratamahatta zahraná Sepulturou naživo byla bez šťávy...
Nebylo to dobré, nebylo.

V Nigérii zavřeli restauraci nabízející lidské maso

15. února 2014 v 10:15

Nigerijská policie zavřela hotelovou restauraci, ve které se mělo nabízet lidské maso. Našla v ní dvě hlavy zabalené v igelitu. Zabavila také zbraně včetně automatů kalašnikov, vojenské čepice a velké množství mobilních telefonů. Zatčeno bylo jedenáct lidí. Uvedl to ve středu britský list Independent.
Policie zasáhla ve městě Anambra na základě udání. Podle úřadů bylo v menu i restované lidské maso, které se prodávalo za astronomické částky.
Pastor, který v hotelu přebýval, uvedl: "Na začátku roku jsem šel do hotelu. Řekli mi, že kus masa prodávají za 700 nair (85 korun). Byl jsem překvapen, ale nevěděl jsem, že za tuto vysokou cenu jsem jedl lidské maso."
Když zjistil, jak se věci mají, byl pobouřen: "V co se tato země mění? Dokážete si představit, že lidé prodávají lidské tělo jako maso?"
Další místní obyvatel dodal pro místní bulvár Osun Defender: "Vždy jsem si všímal podivných přesunů v hotelu. Vždycky do něj přicházeli sprostí lidé se špinavými charaktery, takže nejsem překvapen, co včera ráno policie objevila."

To Decode the Mystery of Corn, Smithsonian Scientists Recreate Earth as it Was 10,000 Years Ago

13. února 2014 v 16:24

To Decode the Mystery of Corn, Smithsonian Scientists Recreate Earth as it Was 10,000 Years Ago


Corn, a crop that is farmed on every continent except for Antarctica, looks very little like its ancestor, a wild grass with hard kernels that grows today in southwestern Mexico and is called teosinte.

Loch Ness Monster sightings decline. Time to panic?

12. února 2014 v 17:00

Loch Ness Monster sightings decline. Time to panic?


2013 was the first year in 90 years in which there were no sightings of the Loch Ness Monster, prompting some to worry that the venerable cryptid has packed up and left.

ATM

12. února 2014 v 16:58 | Lubomir74
jen si to představ
ucítíš tu chuť

jen si to představ
ucítíš opak omamné moci dobra

horkost slin
něco známého
něco blízkého mě

Waltari - V. Part 5: Completely Alone -From Yeah!Yeah!Die!Die! Death Metal Symphony in Deep C

8. února 2014 v 13:26
Naprosto nejlepší moment skladby- začátek páté minuty a následně přechod v 5.30... a nájezd v 6.35...vyrcholení v polovině osmé minuty ...tohle musí člověk milovat.Celé tohle album je neuvěřitelné, extrémní míchání stylů, hlasů a zvuků a za tím vším příběh Johna Doa...