...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Prosinec 2013

The man whod didnt slatue Hitler

30. prosince 2013 v 10:03
http://all-that-is-interesting.com/august-landmasser-no-salute-hitler

30 Fascinating photos of 1960s Afganistan

30. prosince 2013 v 9:58
http://all-that-is-interesting.com/1960s-afghanistan?utm_source=disqus&utm_medium=cpc&utm_campaign=disqusus


Příběh o chlápkovi, který nevěřil na převtělování.

26. prosince 2013 v 16:23 | Lubomir74
Ten chlápek nevěřil na převtělování. Není důležité, jak se jmenoval, jeho život plynul, z dítěte se stal mladý muž, oženil se, zestárnul .Život mu protekl mezi prsty a když umíral, přemýšlel nad tím ,co ho čeká.
Nikdy nevěřil v Boha. Cítil, že po smrti musí něco být,ale nikdy tomu nevěřil.
Pak zemřel.

Otevřel oči.
Shlížel na svět z výšky, pod sebou viděl obrovské červené mašle a stuhy.
Podíval se nahoru a uviděl groteskně velké tváře usmívajících se lidí.
Přímo před ním se zablesklo a jeho zorné pole zalila červená záře, která přešla do oslňující bílé-pak přišla bolest. Pálil ho levý bok.

Když zjistil, že nemá ruce ,začal řvát.

Příběh o chlápkovi.

25. prosince 2013 v 15:57 | Lubomir74
Ten příběh je o chlápkovi. O obyčejném zaměstnanci společnosti Vípravy časem, s.r.o.,který má zvláštní zálibu.
Cestuju nazpět v čase a objevuje se na různých královských dvorech v různých obdobích v Evropě,kde se věnuje tomu, že na královských oslavách po večeři promítá pornofilmy z jeho doby.Vše následně končívá neuvěřitelnými orgiemi,čímž se pokaždé změní běh světových dějin.Chlápkovi je v patách vyvinutá agentka společnosti ,která se pokaždé zaplete buď do skupinového znásilnění,nebo končí v lesbickém vězení.Možnosti příběhu jsou v podstatě nekonečné.
Jmenovalo by se to... Materiál pro Šeherezádu.V jedné z kapitol by se vyskytovali létající eunuchové.Se svými jazyky, strašlivý protivníci.
Kdyby to bylo ve formě tv seriálu, tak bych ve třetí řadě z šesti změnil pohlaví,oba hrdinové by se prohodili,přičemž agent by šel po zaměstnankyni společnosti Vípravy časem pro to, že do středověku pašovala erotické pomůcky z její doby a způsobila několik epidemíí.Konec...ten si ani neumím představit.


A co poslouchá Bůh?

25. prosince 2013 v 11:14

My Dying Bride - my body a funeral

25. prosince 2013 v 11:12

...a tohle je přesně ten případ...extáze.

Už delší dobu.

25. prosince 2013 v 11:09 | Lubomir74
Už delší dobu jsem se chtěl zmínit o pravděpodobně největší sračce tohoto roku,skladbě na kterou jsem několikrát náhodně narazil při poslechu v rádiu,ať už to bylo kdekoli a na kterékoli stanici,na tom nezáleží.
Dokonce nevím ani její název, a abych byl upřímný ,ani ho nechci vědět-jde o skladbu hudebního sdružení Divokej Bill, v jejímž textu se donekonečna pěje ,,,od desíti k pěti ". Nikdy jsem toto spolčení neměl rád, nebezpečná kombinace vidláctví, neumětelství a nedostatku jakékoli soudnosti,mi spolehlivě kdykoli zvedne žaludek-ale touhle věcí se spolehlivě překonali.
Nebojím se to slovo použít.Hnus.
Když si představím, že Američané používali při výsleších v Iráku na plné pecky osolenou Enter sandman, já bych se při takovém výslechu, kdy by někdo použil ,,od desíti k pěti" přiznal i k něčemu co jsem neudělal a to hned po pár vteřinách.
Taková hudba je-na jednu stranu Vás oslizne, na druhou stranu vynese do nebes....