...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Listopad 2013

Sen z minulé noci.

30. listopadu 2013 v 12:16 | Lubomir74
Ležím na operačním stole, ukrutně mě bolí záda. Doktor se nade mnou naklání,ptá se:- Zajímavé. Nebyla Vaše matka během těhotenství někdy v Šumperku? -
Říkám si, co je to za pitomou otázku,ale odpovím-Možné to je, otec pochází ze Šumperku.-
Doktor povývne hlavou-Tak v tom případě je to jasné.- Šáhne pod operační stůl a vytáhne koblihu.
-Vaše bolest zad je způsobená šumperskými koblihami, setkávám se s tím běžně.-
Koblihu mi podá, je zabalená v plastovém obalu, otočím ho a na spodu je napsáno :Vyrobeno v Šumperku.
Co to je za pitomost napdane mě a probudím se.

Quentin Tarantino se vrátí na Divoký západ

30. listopadu 2013 v 12:11

Quentin Tarantino se vrátí na Divoký západ

28.11.2013
Jako obvykle, mezi svým posledním filmem a oficiálním oznámením o dalším projektu Tarantino mluví o spoustě různých plánů. Chtěl natočit Kill Bill 3, válečnou akci Killer Crow o skupině černošských lovců nacistů během vylodění v Normandii, a hlavně o uzavření své trilogie "přepsané historie" prostřednictvím tradiční gangsterky z dvacátých let minulého století. A možná se všechny tyto projekty rozplynou v nenávratnu jako spousta jiných před nimi. Tarantino tento týden poseděl v The Tonight Show, které je velkým fanouškem a moderátora Jaye Lena často nazývá svým dobrým přítelem. Proto řekl, že je to dobrá půda, aby oznámil, co od něj máme očekávat příště. A prý už pracuje na scénáři dalšího westernu. Nepůjde ale o pokračování Nespoutaného Djanga. "Tak moc mě bavilo natáčení Djanga a tak moc miluju westerny, že si prostě musím natočit další." O čem film bude, prozatím nespecifikoval, ale internetem samozřejmě kolují různé dohady, založené na Tarantinových dřívějších vyjádřeních. Hrdinou by mohl být třeba John Brown, který vedl velké povstání proti otrokářům, taktéž by se film mohl odehrávat v australské pustině 19. století, a nezní nesmyslně ani adaptace románu Quentinova oblíbence Elmora Leonarda Forty Lashes Less One o dvou odsouzencích, černochovi a Apačovi, kteří se před smyčkou můžou zachránit jedině tím, že vyrazí na sebevražednou misi s cílem dopadnout skupinu nebezpečných hrdlořezů. Ale jak už je u Tarantina zvykem, možná to nakonec bude něco úplně jiného. Rozhodnutí zůstat v žánru je ale pochopitelné i z praktického důvodu: Nespoutaný Django je s celosvětovými tržbami 425 milionů dolarů suverénně nejúspěšnějším filmem svérázného tvůrce.
(Cervenak)

Bathory - Foreverdark Woods

27. listopadu 2013 v 20:23

Viking apocalypse due in less than 100 days

27. listopadu 2013 v 17:16

Viking apocalypse due in less than 100 days


We have already survived numerous 'end of days' predictions, with the Mayan prophecy being the most recent, but the predictions of doom and gloom are not over yet. According to Norse mythology and Viking legend, the apocalypse is less than 100 days away. Legend has it that the Norse God, Heimdallr, would blow the mythical Gjallerhorn to warn of the Viking apocalypse, also known as 'Ragnarok', which translates to 'Doom of the Gods'. According to calculations, the so-called end of the world is due to arrive on 22nd February, 2014.

The Internet Mystery That Has The World Baffled

27. listopadu 2013 v 17:14

The Internet Mystery That Has The World Baffled


An unknown organisation has crafted a seemingly unbreakable code. Dropping clues in different locations in cyberspace and meat space. A knowledge of the esoteric, math, cryptography, and who knows what else has been used to delve deeper into who knows where.

One evening in January last year, Joel Eriksson, a 34-year-old computer analyst from Uppsala in Sweden, was trawling the web, looking for distraction, when he came across a message on an internet forum. The message was in stark white type, against a black background.

Jihadists cut down 150-year-old oak in Syria

24. listopadu 2013 v 11:02

Jihadists cut down 150-year-old oak in Syria


Jihadists cut down a 150-year-old oak tree in Atme, on Syria's border with Turkey, after they accused locals of worshipping it, a pro-jihadist source said.

"Thank God almighty, the tree… aged more than 150 years has been removed, after people were worshipping it instead of God," said the source on Thursday via his Twitter account named "our call is our jihad".

Podivná reklama Microsoftu ukazuje přítelkyni z pekla

23. listopadu 2013 v 12:40
http://bonusweb.idnes.cz/xbox-one-reklama-02q-/Novinky.aspx?c=A131112_125516_bw-novinky_oz

Xbox One Sells Through 1 Million Units in 24 Hours

23. listopadu 2013 v 12:17
Xbox One Sells Through 1 Million Units in 24 Hours
Written Saturday, November 23, 2013 By Lee Bradley
View author's profile

The Xbox One has sold through one million units across 13 markets in just 24 hours, Microsoft has revealed.
The figure represents a new record for a Microsoft console, outstripping the day one performance of both the original Xbox and the Xbox 360.
"We are humbled and grateful for the excitement of Xbox fans around the world," said Yusuf Mehdi, Corporate Vice President of Marketing and Strategy, Xbox.
"Seeing thousands of excited fans lined up to get their Xbox One and their love for gaming was truly a special moment for everyone on the Xbox team.
"We are working hard to create more Xbox One consoles and look forward to fulfilling holiday gift wishes this season."
In addition to this, Microsoft has also released a few stats from the Xbox One launch line-up of games.
In the last 24 hours, over 60 million zombies have been killed in Dead Rising 3, over 3.6 million miles have been driven in Forza Motorsport 5, over 7.1 million combos were put together in Killer Instinct, and over 8.5 million enemies have been defeated in Ryse: Son of Rome.
For more on Xbox One, including all the achievement lists, videos, reviews and even a podcast, check out our Launch Zone.

Počkám si, tak rok, možná. Jestli mě to celé nakonec nepřestane bavit.Není lepší zažít něco...na vlastní kůži?

Operace Die Glocke (Zvon)

23. listopadu 2013 v 11:26
Operace Die Glocke (Zvon)

Rob Arndt

"Zvon" (německy: die Glocke) představoval něco na samém vrcholku okultního a super tajného impéria SS "zázračné zbraně" generála SS Hanse Kammlera. Kniha Nicka Cooka "Honba za nulovým bodem" představuje jediné veřejně přístupné informace o tomto bizarním objektu v anglickém jazyce, o stejně hrůzném experimentování, které ho obklopovalo, a o nejpřísnější bezpečnosti, jakou zde SS udržovalo. Následující body představují hlavní rysy Zvonu, podle informací, které Cook obdržel jak od německých, tak českých zdrojů:
(1) Zvon byl údajně kovovým objektem, o průměru přibližně 3 metry a vysoký 4-5 metrů;
(2) Vypadal jako "zvon", odtud jeho kódové německé označení - die Glocke;
(3) Skládal se ze dvou proti sobě rotujících válců, kde rotovala nafialovělá tekutě a kovově vypadající látka pod kódovým německým označením "Xerum 525", při vysokých rychlostech;
(4) "Xerum 525" byla zjevně radioaktivní, fialové barvy a uložena ve válcích s olověným obkladem 3 cm silným;
(5) Zvon pro své fungování zjevně vyžadoval velké množství elektrické energie;
(6) Při použití mohl být provozován pouze asi dvě minuty, protože zjevně vydával silné radiační nebo jiné elektromagnetické efekty nebo efekty neznámého pole;
(a) Při prvním provozu zemřelo několik vědců;
(b) Následné testy zahrnovaly různé rostliny a zvířata, z nichž se vše rozložilo na načernalou vatu a bez normálního hnití, a to během několika minut nebo hodin po vystavení efektům jeho pole za provozu;
(c) Technici poblíž zvonu během těchto experimentů hlásili kovovou příchuť v ústech poté, co tomu byli vystaveni;
(d) Komora, ve které byl zvon testován, byla obložena keramickými cihlami a gumovými rohožemi, a její gumové rohože musely být odstraněny a spáleny po každém testu, a následně byla omyta solným roztokem vězni z koncentračních táborů v okolí;
(7) Všichni vědci a všichni svědci, kteří ho viděli nebo na zvonu pracovali, byli zavražděni SS, když se válka blížila ke svému konci;
(8) Zvon byl přenesen ze Slezska na místo, které nebylo nikdy objeveno. Zvon, spolu se samotným generálem Kammlerem, jednoduše z historie zcela zmizel, již nikdy nebyl spatřen. Věří se nicméně, že jak zvon, tak generál Kammler byly přepraveni ponorkou na základnu mimo Říši (základna 211 v Neu Schwabenland v Antarktidě byla nejpravděpodobnějším zvoleným kandidátem). Jiní navrhují Norsko, kde německé jednotky toto území stále držely.
(9) Poblíž zařízení, kde se nacházel a byl testován zvon, byla Němci postavena ze zesíleného betonu podivná "kruhová kamenná" struktura. Tato struktura připomínala zkušební zařízení pro možný test extrémně silných pohonných zařízení.

Poblíž uhelného dolu Ludwikowice Klodzkie (Ludwigsdorf)

Cook také poznamenává, že na konci války měl Kammler zvláštní jurisdikci nad tajným "evakuačním komandem SS", které bylo osobně ustaveno Reichsleiterem Martinem Bormannem ve velké tajnosti. Toto komando mělo jurisdikci nad veškerými těžkými transportními letadly nacistického Německa pro velké vzdálenosti, včetně Ju-290 a šestimotorového monstra Ju-390, umístěného poblíž letiště Praha Kbely. Tato letadla byla na konci války umístěna celkem blízko tajného podzemního zařízení, kde byl testován zvon.

Dopravní letadlo pro dlouhé vzdálenosti Junkers Ju-390
PROVOZ
Rotace objektu a zřejmě radioaktivní tekutý kov zvaný "Xerum 525" naznačují, že Němci zkoumali inerciální a vortexové vlastnosti radioaktivního materiálu při vystavení vysoké rychlosti rotace, stejně jako efekty následného pole.

Je pravděpodobné, že tato rotace byla způsobena procházením proudu kapalinou - odtud vysoká spotřeba proudu - ale mimo to nelze vyloučit možnost mechanické rotace, protože pokrok Němců u letadlových tryskových turbín a uranových odstředivek jim mohl poskytnout zkušenosti pro stavbu vysokorychlostních turbín, které by takovým materiálem otáčely pro studijní účely. V tomto ohledu je možné, že zvon nebyl ničím víc, než dvě protichůdně rotující turbíny o ultra vysoké rychlosti. To znamená, že zvon mohl být nějaký druh elektromechanické turbíny o ultra vysoké rychlosti, možná odnož německého vývoje technologie centrifug.

Údajná konfigurace Zvonu
Umístění tohoto zařízení v podzemní komoře obložené keramickými cihlami a gumovými rohožemi naznačuje, že za provozu vydávalo extrémně silné elektromagnetické nebo elektrostatické efekty pole, stejně jako značné teplo. Hlášení několika lidí z přeživšího personálu o kovové chuti v ústech to naznačuje. Rychlý rozklad organického materiálu bez zjevného hnití v rámci tohoto pole naznačuje efekty, které by někteří spojovali se skalárními vlnami.
Ale co bylo záhadné "Xerum 525"? Při prvním zkoumání tohoto podivného materiálu napadne jako první, že to mohl být nějaký radioaktivní izotop rtuti, nebo možná radioaktivnější látka v nějakém druhu chemického roztoku. Možná stojí za zmínku, že nedávno bylo zmíněno, že podivná látka známá jako "červená rtuť" či antominát oxid rtuti má silné neutrony emitující vlastnosti, když je vystavena náhlému explozivnímu tlaku, a má to být neštěpná metoda spouštění enormních fúzních reakcí vodíkových bomb, a stejně tak má být schopná, sama o sobě, štěpných explozí v malém rozsahu kilotun. Možná nacisté během války zakopli o podobnou látku.

- všechny informace jsou založeny na knize Nicka Cooka "Honba za nulovým bodem"
JAKOB SPORRENBERG A DIE GLOCKE
Pověřený velením zvláštní evakuační lince "severní cesta" byl vysoce postavený generál SS jménem Jakob Sporrenberg, který byl zajat Brity a předán Polákům. Během výslechu prozradil svoji znalost ohledně nějakého záhadného vyspělého stroje zvaného "die Glocke" - "Zvon".

Projekt běžel pod dvěma kódovými označeními: "Laternenträger" a "Chronos", a vždy tam byl zapleten "Zvon" - objekt ve tvaru zvonu, který při testech zářil. Samotný zvon byl vyroben z tvrdého, těžkého kovu a byl vyplněn látkou podobnou rtuti, fialové barvy… Experimenty se vždy odehrávaly pod tlustou keramickou vrstvou, a byla zde i rychlá rotace dvou válců v opačných směrech.
Testy zahrnovaly i umísťování různých rostlin a zvířat do oblasti vlivu zvonu. Téměř všechna byla zničena: "Uvnitř tkáně se vytvořila krystalická látka, zničila je zevnitř; kapaliny, včetně krve, zgelovatěly a rozdělily se na průzračné destilované frakce." Lidé v programu také trpěli "problémy se spánkem, ztrátou paměti a rovnováhy, svalovými křečemi a permanentní nepříjemnou chutí v ústech". Mnozí z vědců v důsledku své expozice aktivovanému zvonu dokonce zemřeli.
Podle Sporrenberga byl tento záhadný "zvon" evakuován zvláštním evakuačním komandem dříve, než dorazily nepřátelské síly.
Takže co byl tento "zvon", že byl tak důležitý?
Podle Sporrenberga to mělo spojitost s "vortexovou kompresí" a "oddělením magnetických polí" a napojeno na zdroj, který naznačuje, že zvon měl něco společného s "polarizací rotace" a "rezonancí rotace". Existovaly, zdůraznil Witkowski Cookovi, "fyzikální principy, které měly spojitost s novou vlnou gravitace a průkopníky antigravitace - lidmi jako dr. Jevgenij Podkletnov".
Mohlo by to být ono? Byl "zvon" antigravitačním zařízením? Je možné, že Kammler a další ho použili pro obchod se Spojenými státy? Pokud zvon byl skutečně antigravitačním strojem, jistě by to bylo dostatečně senzační, aby to efektivně okouzlilo vítěze války.
Vlastně zvon mohl být něco potenciálně ještě sensačnějšího. "Marckus", vynikající vědec jedné z britských nejznámějších univerzit (Cook skutečné jméno této osoby nepoužil), který se stal Cookovým neoficiálním technickým poradcem, měl ponětí. Cook napsal:
Krátce předtím, než jsem nastoupil na let do Mnichova, jsem zkontroloval svůj mobil ohledně zpráv. Byly tam čtyři a Dan Marckus zanechal tři z nich. Ať měl na srdci cokoliv, věděl jsem, že jsem něčemu na stopě, protože tentokrát Marckus naháněl mne.

S jedním okem upřeným na odletovou tabuli a druhým na hodiny jsem mu zavolal zpět.

Dokonce i přes ruch v odletové hale a poruchy ve spojení jsem mohl říct, že se něco děje zcela určitě.

"Vím, co se pokoušeli udělat," řekl prostě.
Můj hlas se ztišil. "Dobrá, pokračujte, poslouchám."

"Pokoušeli se vytvořit torzní pole."

"Co je torzní pole?"

"Laterneneträger znamená "držák lucerny". Ale je to druhé kódové označení pro případ prozrazení původního Chronos. Víte, co to znamená, ne?"

"Ano, Dane. Vím, co to znamená. Co je torzní pole? Co dělá?"

"Pokud vytvoříte torzní pole o dostatečné síle, teorie říká, že můžete kolem generátoru ohnout čtyři rozměry prostoru. Když ohnete prostor, ohnete také čas."

"A teď, chápete, co se pokoušeli udělat?"

Neřekl jsem nic. Byl to Marckus, kdo uzavřel smyčku.

"Pokoušeli se postavit zasraný stroj času," řekl.

Pak vlastně nacisté stavěli "hvězdnou bránu"!

- úryvek z "Honby za nulovým bodem" Nicka Cooka.

Během druhé světové války se odehrála zvláštní epizoda, což naznačuje povědomí o zcela nové sféře tajného fenoménu a schopností. Jak bylo zaznamenáno ve vynikající knize "Honba za nulovým bodem" Nicka Cooka, v tajné zkušební komoře, vybudované v Polsku hluboko pod horami severních Sudet poblíž slezského černouhelného střediska Waldenburg bylo použito podivné vybavení a prostředky.

Projekt nesl kódové označení Chronos a obsahoval zařízení, které bylo vždy nazýváno "die Glocke", zvon. Zařízení bylo vyrobeno z tvrdého těžkého kovu (ochuzeného uranu?) a naplněno rtuti podobnou látkou fialové barvy. Tato kovová tekutina byla uskladněna v termoskám podobným láhvích, vložených do olova. Zařízení bylo instalováno hluboko pod zemí v dole Václav. Když byl zvon zapojen, byl obklopen keramickou vrstvou, a byla zde i rychlá rotace dvou válců v protiběžném směru. Na výrobu elektřiny napájející "Lanternträger" byla použita místní přehrada. Fialová, rtuti podobná látka byla nazvána "Xerum 525". Dalšími látkami, o kterých se vědělo, že byly v testu použity, byly peroxidy thoria a beryllia pod kódovým označením "Leichtmetall".

Umělecké ztvárnění neznámého původu
Zkušební komora byl čtverec o straně 30 metrů a byl obložen keramickými díly. Podlaha a stěny byly pokryty těžkými černými gumovými rohožemi. Zkušební místnost a všechna elektrická zařízení, až na zvon, byla odstraněna vždy po několika testech. Očividně byla nějakým způsobem kontaminována a byla spálena v peci.
Samotné testy byly celkem krátké. Po uběhnutí minuty vydával zvon podivnou modrou záři. Zkušební personál byl držen ve vzdálenosti 150 až 200 metrů, odstíněn tunami skály. Po každém testu do místnosti vstoupili pracovníci z koncentračních táborů, kteří místnost ostřikovali nějakým typem solného roztoku po 45 minut. Ohledně nich šlo o kolaterální škody.
Nacističtí super vědci umísťovali během testu do blízkosti zvonu zvířata, rostliny a hmyz. Zvířecí tkání pronikla podivná krystalická látka ničící život. Rostliny tak vykazovaly ztrátu veškerého svého chlorofylu, smrtelně vybledly za několik hodin. Čištění zařízení bylo prováděno, když jeho smrtonosnost poklesla. Přes ochranné oděvy pět ze sedmi zapojených vědců později zemřelo na nemoci, projevující se problémy se spánkem, kovovou chutí v ústech, nervovými záchvaty a ztrátou paměti a rovnováhy.
Podle teorií některých fyziků může torzní pole dostatečné intenzity ohnout prostor kolem generátoru. Čím více torze vytvoříte, tím více prostoru pozměníte. Když ohýbáte prostor, ohýbáte také čas.
Prováděli nacisté s blížícím se koncem druhé světové války nějaké cestování v čase?
Zdroj translation OSUD.cz 2009

Ukázka z nového alba Hell- The Age of Nefarious

23. listopadu 2013 v 11:22

Takže nové album! Skvělý nápad, začít ho tam, kde končí to předchozí....Na plný pecky ho právě teď poslouchám ,po tom, co jsem od rána -dokončoval střechu na garáži, pár nezbytných úprav, hoŕák a bomba a posyp, a rytí skleníku a lepení polystyrenu v dolní garáži, a krmení koček -a co mě tak nějak štve nejvíc, dnes ve Zlíně Zimní Masters of Rock -a nejedu. No, asi už fakt stárnu...