...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Leden 2012

Filmový Jack Bauer ještě drsnější?

31. ledna 2012 v 17:46

Filmový Jack Bauer ještě drsnější?

30.1.2012
Kiefer Sutherland se minulý týden úspěšně vrátil na televizní obrazovky v pilotu Touch, mysteriózního dramatu, ve kterém hraje otce chlapce se schopnosti předpovídat budoucnost. Přesto se podle vlastních slov chce "stůj co stůj" vrátit do své nejúspěšnější role. Ano, s agentem Jackem Bauerem se ještě uvidíme, tentokrát na filmových plátnech. Dlouho připravované celovečerní pokračování 24 by se podle Kiefera mělo začít natáčet letos v dubnu. "Samozřejmě, tentokrát se to nebude odehrávat v reálném čase. Dvouhodinový film bude představovat 24 hodin, takže když Jack Bauer sedne do letadla, nebudete tam s ním trčet celý let." A je tu ještě jedna odlišnost. "Bauer bude pravděpodobně nadávat." Teď je otázka, jestli zakleje jen jednou, jak povoluje přístupnost PG-13 (loni jsme viděli pár dobře zužitkovaných "fucků" v PG-13 filmech, zejména v podání Hugha Jackmana v X-Men: První třídě či Rocka v Rychle a zběsile 5), nebo víckrát. Druhá možnost by naznačovala, že film bude R, což by se k drsnému agentovi hodilo. (Cervenak)

Servery megaupload budou vymazány, lidé přijdou o svá data

30. ledna 2012 v 16:33
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/257562-servery-megaupload-budou-vymazany-lide-prijdou-o-sva-data.html

Twenty top predictions for life 100 years from now

30. ledna 2012 v 16:32

Twenty top predictions for life 100 years from now


Last week we asked readers for their predictions of life in 100 years time. Inspired by ten 100-year predictions made by American civil engineer John Elfreth Watkins in 1900, many of you wrote in with your vision of the world in 2112.

Many of the "strange, almost impossible" predictions made by Watkins came true. Here is what futurologists Ian Pearson (IP) and Patrick Tucker (PT) think of your ideas.

1. Oceans will be extensively farmed and not just for fish.

Koktejl :Three way

29. ledna 2012 v 13:36
http://www.saintsrow.com/news/detail/article/252613/saints_row:_the_third_cocktail

Shipwreck hunters stumble across mysterious find

28. ledna 2012 v 20:07

Shipwreck hunters stumble across mysterious find


(CNN) -- Deep down on the bottom of the Baltic Sea, Swedish treasure hunters think they have made the find of a lifetime. The problem is, they're not exactly sure what it is they've uncovered.

Out searching for shipwrecks at a secret location between Sweden and Finland, the deep-sea salvage company Ocean Explorer captured an incredible image more than 80 meters below the water's surface. At first glance, team leader and commercial diver Peter Lindberg joked that his crew had just discovered an unidentified flying object, or UFO.

"I have been doing this for nearly 20 years so I have a seen a few objects on the bottom, but nothing like this," said Lindberg.

Monty Python: Nečekaný návrat!

28. ledna 2012 v 13:51

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.1.2012
A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je milujete, máme pro vás dobré zprávy. Terry Jones vymyslel, napsal a bude režírovat sci-fi komedii Absolutely Anything, v níž si hlavní role zahrají John Cleese, Terry Gilliam a Michael Palin. "Není to další film Monty Python," říká Jones, "ale rozhodně bude v podobném stylu." Film je o partě mimozemšťanů, pro něž jsou lidé pouhé hračky. Stačí jim prostřednictvím mluvícího psa (hlas Robina Williamse) distribuovat neomezené schopnosti a pak sledovat, jak nezodpovědní pozemšťané způsobují totální chaos. Ve filmu nebudou chybět ani digitální efekty - doufejme, že alespoň z výtvarného hlediska na ně dohlédne Gilliam. Natáčení startuje už letos v létě. Zásadní otázka: Co na to Eric Idle? "Dali jsme mu vědět," říká producent Chris Cheeser (Vítejte v džungli), "ale prozatím svou účast nepotvrdil." No tak, Ericu, snad bys nekazil švandu! (Cervenak)

Vynikající rááááádio! Radio Beat

28. ledna 2012 v 9:48
http://www.radiobeat.cz/Prehistoric bear skulls found underwater in Mexico

26. ledna 2012 v 16:38

Prehistoric bear skulls found underwater in Mexico


The ancient remains of four prehistoric bears have been uncovered by archaeologists diving in underwater caves in Mexico.

Scientists think the extinct species lived in the caves in the ice age before they became filled with water.

Human remains were also found.