...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Prosinec 2010

Vše nejlepší do roku 2011,druhý pokus!

31. prosince 2010 v 23:07 | Lubomír
Tak teď je to skutečné-Vše nejlepší ,hodně štěstí do roku 2011 všem....

První hodnocení Dead Space 2 je vysoké

31. prosince 2010 v 15:05
Do vydání Dead Space 2 zbývá přibližně měsíc a na světě je již první recenze, za kterou stojí Official Xbox Magazine. A podle recenze se pánové z Visceral Games opět vytáhli, protože OXM udělilo hře neuvěřitelných 9,5 bodů z 10. Dead Space 2 je prý naplněno hororovou atmosférou a překvapeními, a hra je navíc docela dlouhá. Dead Space 2 vychází 25. ledna 2011

První screenshoty z Tomb Raider

31. prosince 2010 v 12:26
t Vypustil je Game Informer a jsou konečně v plné kvalitě a pořádné velikosti. Můžete na nich spatřit vše, co bylo o novém dobrodružství Lary Croft avizováno. Tedy procházky temnými jeskyněmi s pochodní, tvrdé dopady, zakrvácené a obvázané tělo a Lara se nejspíše také uvízne v nějaké kukle. Screeny opravdu stojí za shlédnutí a důkazem toho, že pochází ze hry, budiž zobrazení tlačítek na jednom z posledních obrázků. Tomb Raider zatím nemá stanoveno datum vydání, ale nejspíše se objeví ke konci roku 2011
První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb Raider

První screenshoty z Tomb RaiderVše nejlepší do roku 2011

31. prosince 2010 v 9:59 | Lubomír
eeee
Vše nej Vám všem ,kteří navštěvujete můj blog. Je Vás kolem průměrně kolem sto deseti denně,takže stodeset potřesení rukou! Happy New Year 2010!!!

Komentář k Mafii 2

30. prosince 2010 v 20:44 | gypsor
This game is not GTA(which is a good IMHO). GTA/RDR/etc are completely different games. I liked both of those games, but I had a lot more fun playing Mafia 2. I'm going to compare it to GTA because that seems to be the popular counter example on the internet, and we all know the internets never lie. And someone needs to stand up for a good game where the moronicons come out of the wood work screaming "NO BLIND FIRE, NO EUPHORIA!!! NO 100 HOURS GAME SUCKS MY B's I GIVE IT A SCORE OF TOO!!" What Mafia 2 tries to do, is to put the player in an immersive, realistic environment + story/narative + fun gameplay = Great Game! The city, and the people in it, are a set piece more than anything else. It is highly detailed and visually/audibly rich. The voice acting is great, the story is great, and the movement feels real. As a result you care about your character and the people around him and the actions he takes. It's linear, but it's good(by the by GTA IV and RDR are linear, with passable story lines). The characters are rich and serious, which is refreshing after all the rockstar games were every character is a trite pulp fiction type who makes 1000 pop references a second. There's really no free roam or anything like that, although you can do whatever you want in on the way to missions/home. I just mean there's not a lot of side content, and consequently the game is shorter. However, that being said, since the story missions were so tight, I had a lot more fun playing this game then most. Less messenger boy, chores to do. I think why I like this game the most, is that it is a little more realistic. Gun fights are quick and deadly, car crashes are the same. And maybe it's just me, but in GTA IV, I wasn't even worried about cops until 4 stars, but in mafia 2, I find myself super tensed up when the cops get involved. It actually takes a level of skill to lose them. This is a really good game. I like the cinematic look and feel, I like the game play. GTA IV(and by extension all open world games) is a totally different animal. That being said. You get more for your money with GTA, but If I think back, I actually had more fun playing Mafia 2, and consequently, think it's a better game. Graphics, open world, linear/non linear, blind fire, etc doesn't matter. If you have fun playing a game, then it's a good game. I had more fun in Mafia 2 then GTA IV.… Collapse

nejlepší videoherní momenty 2010 podle gamesradar.com

30. prosince 2010 v 20:35
http://www.gamesradar.com/f/the-greatest-videogame-moments-of-2010/a-2010122310738775004


Dancing death

30. prosince 2010 v 16:42

Dancing death


Sometime in mid-July 1518, in the city of Strasbourg, a woman stepped into the street and started to dance.

She was still dancing several days later. Within a week about 100 people had been consumed by the same irresistible urge to dance. The authorities were convinced that the afflicted would only recover if they danced day and night.


Američan zastřelil mýtickou čupakabru, záhada stále trvá

30. prosince 2010 v 16:37
Nechybělo mnoho a záhada mýtického zvířete zvaného čupakabra mohla být vyřešena. Jenže to by nesměl Američan Mark Cothren z Kentucky nejdřív střílet a teprve poté myslet. Opět se tak nepodařilo chytit podivné zvíře bez srsti živé, a vědci tak mohou zkoumat znovu pouze mrtvolu.

Dnes 10:40 - Lebanon Junction
Mark Cothren z kentuckého Lebanon County informoval o tom, že zastřelil zvíře o velikosti kočky, které se objevilo na jeho pozemku. Střílel poté, co zvíře nedokázal identifikovat. Stvoření mělo dlouhé špičaté uši, dlouhý ocas a bylo zcela lysé. Když Cothrenovi sousedé mrtvé zvíře spatřili, začali okamžitě spekulovat, že jde o mýtickou čupakabru.
"Říkal jsem si, že v tomhle ročním období má každé zvíře srst. Opravdu mi nedávalo smysl, jak může nějaké stvoření přežít zimu bez srsti. Každého to velmi zajímá a telefon se netrhne. Je z toho docela záhada," řekl Cothren pro Wave3.com.

Nejčastěji spatřena v USA

Jméno čupakabra pochází ze španělštiny, kde tento výraz znamená něco jako "vysávač koz". Důvodem byly zprávy podle kterých tento tvor s oblibou zakousává své tesáky do těchto domácích zvířat a saje jejich krev.
Zprávy o spatření tohoto tvora přicházejí nejčastěji z Ameriky. Nejednou však lidé oznámili zahlédnutí čupakabry i v Rusku. Vědci až do posledních let zcela odmítali tvrzení, že by tento tvor mohl existovat a označovali ho za moderní legendu. Několik důkazů z posledních let však jejich domněnky zpochybnilo.

Viggo Mortensen opět na cestě?

29. prosince 2010 v 12:25

Viggo Mortensen opět na cestě? - 29.12.2010
Konkrétně na cestě k Temné věži. Ron Howard to s adaptací rozmáchlé fantasy-westernové ságy Stephena Kinga The Dark Tower myslí smrtelně vážně. Unikátní projekt studia Universal počítá se třemi celovečerními kinofilmy a televizním seriálem. Nebude to ale tak, že by seriál navazoval na filmovou trilogii. Po prvním filmu nás bude čekat jedna sezona televizního seriálu, která bude mostem k druhému filmu. A pak další televizní série nás přivede až k třetímu filmu, kterým celý příběh vyvrcholí. Scénář k monstrózní produkci píše Akiva Goldsman (Čistá duše, Já, robot) a Howard momentálně hledá představitele pistolníka Rolanda Deschaina. V interview pro LA Times řekl, že se ze všech sil snaží získat Vigga Mortensena, ale pokud se to nepovede, jsou v záloze ještě Hugh Jackman, Daniel Craig a John Hamm, který se letos prosadil jako agent FBI v Affleckově Městě. Howardova očividná vášeň pro projekt ale podnítila i spekulace o tom, že třetí langdonovka The Lost Symbol si bude muset najít nového režiséra. Beztak má problémy - studio Sony/Columbia odmítlo scénář Stevena Knighta (Východní přísliby) a pověřilo napsáním nové verze samotného Dana Browna, autora předlohy. (Cervenak)