...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Duben 2010Vypalovačka

30. dubna 2010 v 18:21
gggh

Komando: 20th Century Fox chystá remake!

30. dubna 2010 v 16:45
Zdá se, že na svůj článek-předpověď ohledně remaků budu odkazovat ještě nějaký ten pátek. Remakovou zprávou týdne je, že 20th Century Fox chystá nové Komando.
O tomto remaku už se mluvilo (stejně jako o remaku Total Recall), bude ale vypadat jinak, než jsem prognózoval. Studio v duchu současných trendů hodlá Komando natočit realističtěji. To je vpodstatě jediná možná cesta, jak se vyhnout srovnání s Arnoldem a současně natočit film, který ve srovnání s akční klasikou obstojí.
Zárukou kvality by měl být v tomto případě David Ayer - vynikající scenárista a režisér (Training Day, Street Kings, Harsh Times), který má za sebou zkušenost v US NAVY. Ve filmu by tak mělo být vidět mnohem víc z technik využívaných speciálními jednotkami.
Jak se mi většina remaků zdá zbytečná, tohle by mohla být solidní zábava. Jediný háček vidím v tom, že něco podobného už vpodstatě vzniklo (pokud nepočítáme ruskou verzi) - akorát se to odehrává v Paříži, hlavní hrdina má výcvik CIA a jmenuje se to 96 hodin:-) Nicméně pokud by Ayer dodal dobrý scénář a na hlavní roli kývnul například The Rock (což není moc pravděpodobné, protože studio bude chtít nejspíš do realistické verze někoho méně svalnatějšího), těšil bych se už teď.

Kalifornie zakázala Happy Meal, hračky lákají děti k nezdravým jídlům

30. dubna 2010 v 16:45
Okres Santa Clara v americké Kalifornii zakázal restauracím prodávat hračky jako doplněk k nabídce tučných jídel a sladkých limonád. Samospráva se tak snaží bojovat s dětskou obezitou. Řetězce rychlého občerstvení, které obvykle hračky nabízely v dětských menu, ale proti rozhodnutí protestují.
Děti podle úředníků vyhledávají nezdravá jídla mimo jiné proto, že je láká nabídnutá hračka, kterou k vysoce kalorickým potravinám v rychlém občerstvení dostanou. Nadváha je přitom u americké mládeže vážným problémem, obézní je každé páté dítě ve věku šest až 19 let.
Santa Clara nastavila přísné limity pro jídla, která jsou považována za natolik zdravá, aby k nim bylo možné hračku přibalit. Celé menu nesmí obsahovat víc než 0,6 gramu soli a mít víc než 485 kalorií. Omezit se také musí množství cukru, jímž jsou doslazovány podávané limonády.

Rozhodnutí nebylo jednohlasné

Proti návrhu už vystoupili provozovatelé rychlého občerstvení. Podle mluvčího společnosti McDonald's úředníci zasahují do problému dětské výživy, o níž by měli plně rozhodovat rodiče.
Deník Los Angeles Times nicméně podotýká, že žádné z dětských menu u McDonald's nesplnilo kritéria, která okres stanovil. Rozhodnutí o zákazu ale nebylo jednoznačné ani na radnici v Santa Claře. V hlasování ho podpořili jen tři z pěti radních.

Ancient Weapons Emerge From Melting Arctic Ice

29. dubna 2010 v 19:25
A treasure trove of ancient weapons has emerged from melting ice patches in the Canadian Arctic, revealing hunting strategies thousands of years old.

The weapons, which include a 2,400-year-old spear throwing tools, a 1000-year-old ground squirrel snare, and bows and arrows dating back 850 years, have been found high in the remote Mackenzie Mountains, a region where Mountain Boreal caribou abound in the summer months.


Tento týden bude odhaleno

29. dubna 2010 v 19:24
Už dlouho se spekuluje o tom, kam bude zasazené nové Call of Duty a tento týden se dočkáme odpovědi. Tento týden totiž ve známém Gametrailers TV, které je nejdříve vysíláno na Spike TV a druhý den se objevuje na gametrailers.com , bude exkluzivní představení v podobě teaseru a konečně tedy budeme moci říci, zda se série přesouvá do dlouho spekulovaného Vietnamu. To, že se o vývoj hry starají lidé ze společnosti Treyarch (CoD3, WaW) už víme delší dobu.

Genetically Modified Soy Linked to Sterility, Infant Mortality in Hamsters

29. dubna 2010 v 7:15

"This study was just routine," said Russian biologist Alexey V. Surov, in what could end up as the understatement of this century. Surov and his colleagues set out to discover if Monsanto's genetically modified (GM) soy, grown on 91% of US soybean fields, leads to problems in growth or reproduction. What he discovered may uproot a multi-billion dollar industry.

After feeding hamsters for two years over three generations, those on the GM diet, and especially the group on the maximum GM soy diet, showed devastating results. By the third generation, most GM soy-fed hamsters lost the ability to have babies. They also suffered slower growth, and a high mortality rate among the pups.


Root lyrics-Sedm černých jezdců

28. dubna 2010 v 18:01

Rob Zombie lyrics-Werewolf woman of the ss

28. dubna 2010 v 18:00
"Werewolf Women Of The SS"

They are the black widows, baby
Off the street of Berlin
Pure wolf is the mission
She-Devils of sin
They're in control now
Strasser you are through
You are gonna worship
Everything that they do

Werewolf women of the SS

Howl baby howl
Howl baby howl

Welcome to number 13
This is where it begins
Up ahead you will suffer
Stripping off you skin
Here come the ladies
Super women of death
Gretchen and little Eva
Pure blood on their breath

Werewolf women of the SS

Howl baby howl
Howl baby howl

Werewolf women of the SS

Howl baby howl
Howl baby howl
Howl baby howl
Howl baby howl