...Půda mužského srdce je kamenitá, každý si na ní pěstuje,co umí....a stará se o to.
Blog Lubomíra Tomika

Říjen 2009

Xboxweb worldwide pořadí-87!!!!!

31. října 2009 v 9:19
87
GamerPicture
Czech Republic
6385
ProTakže jsem rezignoval pouze na čr- a dal jsem se do boje na celosvětovém pořadí na xboxweb.cz- a k tomuto výsledku mi dopomohlo hlavně dohrání Halo 3!!

Veselý Halloween 2009

31. října 2009 v 8:06 | Lubomír

Silent Hill naživo

30. října 2009 v 18:58
Silent Hill naživo
Nevím čím to je, ale dneska rozklikávám samé divné novinky a nemůžu najít nic co má šťávu. Ani nevím co byste si z této novinky měli vzít, ale třeba bude zajímavá diskuze. V dubnu letošního roku v Holandsku, člověk označený jako Jan H. vnikl do nemocnice a ve sklepě vypnul proud, to způsobilo, že na více jak 40 minut byli lidé uvěznění ve vítazích a pacienti na intenzivní péči museli být udržováni manuálními dýchacími přístroji. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ale proč to vlastně ten člověk udělal? Podle jeho výpovědi se nacházel psychóze, že je uprostřed hry Silent Hill a vypnutím elektřiny bude schopný získat "zubní kartáček" pro další postup hrou. Minulý týden ho soud shledal nevinným s tím, že němel tušení o důsledcích svých činů. No comment.

Sodom lyrics -Nuclear winter

30. října 2009 v 12:27
Run up the spiral staircase to annihilation
Deserted neglected into the dark
Devitalised souls cripple the planet in greed
Proceed until we are absorbed in blood
Causing the premature burial of nature
With the spark to a powder keg
Pining up their toys on the shoulders of the nation
Turning death into universal heir

Make us die slowly
Nuclear winter
Clouds of dust will hide the sun forever, celebrate
Nuclear winter
Blows straight into your heart
Nuclear winter
Day of tomorrow we'll go through
Make your testament
Nuclear winter

Luminaries become dall structures
Atmospheric cataclysm is the result
Epileptic doom of lacerated cannibals
Wrapped up the earth in a shroud
Eternal darkness artificial brightness
Exclusive possession of death
Defaced skulls of radiation
Mutilated past recognition

Make us die slowly
Nuclear winter
Clouds of dust will hide the sun forever, celebrate
Nuclear winter
Blows straight into your heart
Nuclear winter
Day of tomorrow we'll go through
Make you testament
Nuclear winter

Slow death is what we can expect
Strike will have just this one effect
Condemned to capital punishment
By the nuclear sword of Damocles
Disappeared without leaving a trace
Mans dignity and grace
Infected by intruder organism
Changed into weak willed subjects
Ineradicable misanthropy
We stick to nothing
Instinct of self preservation
Spreading venereal disease
Gods of war and vengeance
Commander with good conscience
Use our soul for research
In favour of nuclear technology

Arrived at the end of the spiral staircase
At the doorstep to immortality
Not reached the destination of our dreams
Decided in the struggle for existence
Life has lost, death has won the game
The length of our longing
Shall be the strength of our glory
Damocles proud and mighty among men

Make us die slowly
Nuclear winter
Clouds of dust will hide the sun forever, celebrate
Nuclear winter
Blows straight into your heart
Nuclear winter
Day of tomorrow we'll go through
Make you testament
Nuclear winter

Neil vs. Neill – kdo natočí Dunu?

30. října 2009 v 7:05
Neil vs. Neill - kdo natočí Dunu? - 30.10.2009
Peter Berg je z kola ven. Přes dva roky všem vykládal, jak hodlá proměnit sci-fi klasiku Franka Herberta v akční velkofilm... a pak podepsal s Universalem smlouvu na dva jiné filmy (včetně adaptace deskové hry Battleship) a bylo jasné, že Dunu nenatočí. Studio Paramount ji chce totiž dostat na plátna kin co nejdřív (aby ještě stihla vytěžit něco z popularity vesmírné sci-fi, kterou snad nastartuje Avatar). Navíc scénář je hotový, Josh Zetumer už odevzdal 175-stránkovou adaptaci. Berg a jeho produkční společnost Film 44 z projektu vycouvali. Kdo tedy bude režírovat? Paramount chce někoho s vášní pro předlohu, a toto kritérium údajně splňuje Skot Neil Marshall. U něj je však problém s tím, že ještě nenatočil pořádný hit. Naopak Neillu Blomkampovi se to s Districtem 9 povedlo, navíc studiu se zamlouvá jeho schopnost vyčarovat "mnoho muziky za málo peněz". Duna bude mít totiž rozpočet 175 milionů dolarů, což sice není málo, ale u výpravného eposu, jakým tenhle příběh bezesporu je, budou tvůrci potřebovat hodně vynalézavosti, aby si s tím vystačili. Na závěr klep ze zákulisí: Berg údajně plánoval obsadit do role Paula Atreida Roberta Pattinsona. Je tedy rozhodně dobře, že už si na tomto písečku dále nehraje. (Cervenak)

Let me express

29. října 2009 v 20:33
http://blog.fuxoft.cz/2009/04/let-me-express.html

Křtiny-Klárka a Filípek

29. října 2009 v 12:50 | Lubomír

Nejlepší umístění na xbox.cz

29. října 2009 v 12:29 | Lubomír
http://www.mygamercard.net/clboard.php?id=Y7EqYEJ0&gt=Lubomir74&g=&z=&c=31&x=55&y=14

Na Měsíci jsou obrovské podzemní tunely

28. října 2009 v 10:36
Měsíc odkryl japonským vědcům další tajemství. Pod jeho povrchem existují tunely, které by se daly využít při budování základny se stálou lidskou posádkou. S budováním umělých tunelů se počítalo v některých plánech. Ovšem existence systému přirozených tunelů a jeskyní by vše usnadnila.
Při prohlížení snímků měsíčního povrchu, které pořídila japonská sonda Kaguya, objevili vědci díru v povrchu a začali ji propátrávat. Zjistili, že vede do hloubky téměř 80 metrů pod povrchem a ústí do ohromného tunelu, širokého nejméně 365 metrů.
Objev tak poskytl jasný důkaz o existenci velkých podzemních systémů, které zde vytvořily lávové proudy v dávné minulosti. Podobné tunely vědci hypoteticky předpokládali, ovšem chyběly důkazy. Tunely by přitom mohly odstínit životu nepřátelskou radiaci a extrémní změny teplot na měsíčním povrchu.
V minulosti byly potvrzeny stopy po lávové činnosti jen na povrchu. Navíc v mnoha podobných tunelech mohla podle časopisu New Scientist zůstat zatuhlá láva. Nyní však první nález podpořil další hledání obdobných systémů.
Vize osídlení Měsíce tak dostala nové kontury. Kromě potvrzení zásob ledu pod měsíčním povrchem se nyní zdá, že bude možné využít rozsáhlé měsíční tunely.

Halo 3 :zklamání,zbožstění a prokletí

28. října 2009 v 8:20 | Lubomír
Halo 3 ,vlajková loď Microsoftu,mě zpočátku nezasáhla. Hrál jsem hru vydanou v roce 2007, a zpočátku tobylo velmi znát-první mise mě téměř donutila Halo 3 vypnout.Podivná grafika pralesa,nepřátelé na které jsem střílel zpočátku ani pořádně nešlo vidět,pálil jsem po "shlucích pixelů" někde v dálce-toto je ono do nebes vynášené Halo?
Ale vydržel jsem a vzápětí jsem byl v dalších levelech odměněn parádní hratelností,grafikou ostrou jako břitva a nádhernými exteriéry,které místy braly dech. A když jsem narazil na další zbraně se zaměřovači, z nepřátel náhle byli opravdvoví protivníci a místy,když jsem narazil na bossovský souboj mi skor vystoupili z tv,přece jenom je obrovský mechanický pavouk na 108lcd skutečně monstrózní nepřítel...
A tak sem za čtyři hodiny v adrenalinové jízdě prošel čtyři další levely a liboval si nad super filmečky s příběhem,které je spojovaly. Včera zapnu xbox,vezmu do ruky ovladač,začnu další úroveň-a zemřu. A zase. A zase, a znovu,znovu a znovu-umíral jsem prakticky hodinu a půl,protože jsem nebyl schopný vymyslet co dál.Situace: vjíždím na vznášedle Ghost do údolí,v němž je jeden tank a,dvě vznášedla nepřítele a asi pět neb šest pěšáků,mám se dostat do bunkru uprostřed údolí...Jenže vznášedlo je proti tanku bezmocné,proti dalším dvěma podobným strojům také a navíc je na nedalekém kopci kulometná-nebo plazmometná věž. Take vjedu do údolí a umřu.Zkouším nejprve zničitank,zničím ho a umřu, a znovu a znovuPodívám se na hodiny,je čtvrt nadvě ráno,zatnu zuby a jedu dál.Takové navýšení obtížnosti jsem snad neviděl.Občasný zákys ve hře je snad pravidlem,ale toto? Nakonec se zpocený prostřílím bezhlavě do bunkru,vydechnu si- a umřu. Nahraju hru- a jsem opět před údoílm......to si asi dělají prdel,že ano Bungie?
Samozřejmě že jsem to nakonec dělal,ale byl jsem na nejlepší cestě hodit ovladačem po telvizi, a hru vypnout....uvidíme co bude dál,ale mám strach!!!!